Споживачам

Лічильники

Лічильники води — засоби вимірювальної техніки, що призначаються для заміру, відображення та фіксування даних об’єму води, що проходить через вимірювальний перетворювач.

Лічильник обліку води призначений для суттєвого заощадження ваших грошей. Лічильник допоможе контролювати використаний об’єм води та сплачувати кошти лише за те, що ви реально використали. Крім того, встановлений лічильник допоможе зекономити сімейний бюджет, коли ви не користуєтесь водою протягом певного часу (наприклад, під час відпустки).

Також, у ваших інтересах привести до ладу хатнє водопровідне обладнання, адже кран, що тече, чи несправна система водозливу в унітазі замість економії призведе до додаткових витрат.

Щоб уникнути штрафів, отримувати максимально точні дані потрібно регулярно проводити повірку приладів обліку. Як зробити повірку лічильників читайте тут.

Перед тим як встановити лічильник на воду, необхідно звернутися до КП «Житомирводоканал», щоб з’ясувати порядок дій, обрати організацію, яка має ліцензію на виконання цих робіт. Крім того, представник Житомирводоканалу обстежить та надасть рекомендації з чітким місцем встановлення, схемою водомірного вузла під необхідний діаметр приладів обліку.

Після його встановлення лічильник необхідно опломбувати.