Надати показники лічильників тел.: 550-553. Отримати інформацію тел.: 55-05-52

Встановлення квартирних приладів обліку води

  Для встановлення квартирних приладів обліку споживання холодної води власнику квартири (споживачу) необхідно звернутись до КП “Житомирводоканал” по вул. Чуднівська, 120 у загальний відділ (перший поверх) для отримання технічних вимог на встановлення лічильника.
       Споживачу надається інформація стосовно типів квартирних приладів обліку води.
     Роботи з установлення засобів обліку води проводяться спеціалізованою організацією, виконавцем, виробником чи постачальником (організація, яка має ліцензію на виконання цих робіт) за рахунок коштів споживача.
   Після закінчення робіт із встановлення засобів обліку води представник КП “Житомирводоканал” разом зі споживачем складають акт про прийняття квартирних приладів обліку холодної води в експлуатацію та їх опломбування. Встановлені квартирні прилади обліку води реєструються у відділі збуту водоканалу, де реєструються адреса споживача, номери квартирних приладів обліку води, дата проведення останньої та наступних повірок і їх показники на момент опломбування. Датою початку роботи лічильника є дата на акті пломбування водомірного вузла. Кількість спожитої води визначається як різниця між поточними та попередніми показниками квартирних приладів обліку води. Споживач зобов'язаний щомісячно у встановлений термін знімати показання повіреного, опломбованого приладу обліку води та передавати в пункти прийому платежів або підприємству-надавачу послуг. У разі несвоєчасної передачі показань лічильника за спожиту холодну та гарячу воду (більше трьох місяців) та непроведення чергової державної повірки водоканал має право перевести споживача на нормативний розрахунок за встановленими нормами.
      Періодична повірка квартирного лічильника згідно з паспортними даними проводиться один раз на три роки.
      Відповідальним за дотримання правил експлуатації квартирних приладів обліку води є споживач.
  Довідки за тел.: 55-05-52.