На КП “Житомирводоканал” з візитом завітали колеги з ОКВП “Дніпро-Кіровоград” з метою ознайомлення із досвідом реалізації програми модернізації підприємства. ОКВП “Дніпро-Кіровоград” як і КП “Житомирводоканал” є учасником програм із розвитку міської інфраструктури, що фінансуються Світовим банком.

Під час дружнього візиту працівники водоканалів обговорювали технології очищення води на обох підприємствах та особливості функціонування насосної станції, яка була реконструйована у Житомирі минулого року.

ОКВП “Дніпро-Кіровоград” має намір модернізувати насосну станцію і установити високовольтні частотні перетворювачі з метою підвищення економічної ефективності використання насосного обладнання. “Житомирводоканал” — перше в Україні комунальне підприємство, яке встановило таке обладнання, що дозволяє йому заощаджувати близько близько 6 млн грн на рік. Працівники житомирського водоканалу розповіли колегам про принципи функціонування та переваги високовольтних частотних перетворювачів, продемонстрували їх у дії.


Обидві сторони зацікавлені в обміні практичним досвідом свого руху у напрямку модернізації, адже така співпраця сприяє виникненню нових векторів розвитку та візуалізації нових перспектив для кожного із підприємств.