Надати показники лічильників тел.: 550-553. Отримати інформацію тел.: 55-05-52

ПРЕДСТАВНИКИ КП “ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ” ПЕРЕЙМАЮТЬ ДОСВІД НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “WATEC Israel 2017”

12 вересня 2017 року о 17:27

Сьогодні, 12 вересня, на Міжнародній конференції та виставці WATEC Israel 2017 (одній з найпотужніших у світі у галузі технологій очистки води та управління водними ресурсами) працюють представники ТОВ «Білоцерків-вода», ПрАТ «АК «Київводоканал», КП «Житомирводоканал», КП «Харківводоканал», КП «Чорноморськводоканал», ТОВ «АКВА ГРАД» та ТОВ «НІМФАН» з Одеси. Спільно з представниками органів місцевого самоврядування переймаєють ізраїльський досвід поводження з водними ресурсами та їх ефективним використанням.

Україна, як ніколи зацікавлена у досвіді використання сучасних технологій в поліпшенні якості питної води, підвищенні рівня очищення та екологічної безпеки стічних вод, впровадженні та стимулюванні енергозберігаючих технологій. Напрацювання стануть основою для розробки стратегії управління водними ресурсами України, в тому числі реформування водопровідно-каналізаційного господарства та його модернізації. 

В рамках візиту буде розглянуто питання співпраці у галузі енергоефективності та залучення ізраїльських технологій зі зниження споживання енергоресурсів.

Також запланована зустріч з Генеральниим директором - Головою правління державної служби з водопостачання та стічних вод Держави Ізраїль Гіорою Шахамом, а також Міністром економіки та індустрії Ізраїлю Елі Коеном.

Про повідомив на своїй офіційні сторінці у фейсбуці Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.