Надати показники лічильників тел.: 550-553. Отримати інформацію тел.: 55-05-52

ПРАЦІВНИКИ КП “ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ” ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КОСМІЧНОМУ НАПІВМАРАФОНІ. ФОТО

11 вересня 2017 року о 12:42

Вже другий рік поспіль, у Житомирі з нагоди відзначення Дня міста, проходив Космічний напівмарафон. Житомиряни та гості міста отримали можливість долучитися до забігів на різні дистанції для дорослих та дітей, дізнатися про спортивні організації та клуби на спортивному містечку, взяти участь у конкурсах та розвагах. Не оминули цю участь і представники КП “Житомирводоканал”, які взяли участь у корпоративному забізі.

Вранці 10 вересня відбувся Другий Космічний напівмарафон приурочений до 1133-ї річниці з дня заснування Житомира. З 8 години бігуни реєструвалися на майдані Соборному та отримували спеціальні футболки. З 9 години - розминка і настанови організаторів. Забіги пройшли на кількох дистанціях: 21,1 км, 5 км, 2,48 км (корпоративний) та 317 м (шкільні естафети).

На Космомарафон приїхав навіть український космонавт Леонід Каденюк

Команда спортсменів Житомирського водоканалу взяла участь у корпоративному забізі. Учасники стартували з майдану Соборного та пробіли 2.5 км декількома вулицями міста продемонструвавши любов до здорового способу життя, а також любов до боротьби і перемог, обігнавши більше двох третин учасників забігу.

За словами організаторів, кількість учасників другого Космомарафону вдвічі перевищила минулорічну.