Надати показники лічильників, залишити повідомлення, отримати інформацію тел.: 55-05-52

Новини

201720162015

Протягом доби – 23 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 15 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 21 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 20 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 19 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 16 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 15 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 13 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 13 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 12 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 9 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 8 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

У центральній частині міста, по вулиці Шевченка, 10, поруч з обласною лікарнею, бригади працівників КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» з учорашнього дня, всю ніч і по цей час ліквідовують аварію на водогоні, який був збудований у 1967 році і уже повністю відпрацював свій амортизаційний строк служби.

Читати далі

Продовжуються аварійно-ремонтні роботи труби діаметром Ø-600 за адресою: вул. Шевченка 10. Про це повыдомляэ прес-служба КП «Житомирводокал». У зв'язку з цим знижено тиск у центральних районах міста (вул. Київська, вул. Івана Мазепи, вул. Князів Острозьких, вул. Шевченка, вул. Велика Бердичівська, вул. Довженка, вул. Бориса Тена, вул. Пушкінська, вул. Івана Кочерги, вул. Гоголівська, вул. Лятошинського, вул. Хлібна, вул. Михайлівська, 1-а Партизанська, майдан Мистецькі ворота, провулки Вацкіський, Крилова.)

Водопостачання буде відновлено протягом робочого дня.

Нагадаємо, що ліквідація аварії почалася 6 червня о 23.00 і тривала всю ніч.

Читати далі

Сьогодні, 6 червня, у зв'язку з виконанням аварійно-ремонтних робіт за адресою вул. Шевченка 10, буде припинено водопостачання води у всіх районах міста, окрім районів Богунії, Малікова, Крошні та Польової з 23.00 год. до виконання робіт.

 
Читати далі

Шановні “акули пера”! 

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом! Тільки завдяки вашим зусиллям ми дізнаємося про важливі події у світі, переживаємо чужі щасливі та сумні історії, знайомимося з видатними особистостями. Дякуємо вам за шляхетну й відповідальну працю, за щирі репортажі, нариси і статті, за об’єктивну та неупереджену позицію, за вагоме й аргументоване слово. Бажаємо вам якнайбільше цікавих подій і натхнення!

 Колектив КП «Житомирводоканал» 

Читати далі

Протягом доби – 6 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 2 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 1 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 31 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

У зв'язку з проривом труби Ø-600 мм на вулиці Чуднівській, 120 та виконанням аварійно-відновлювальних робіт, можливе зниження тиску в центральних районах міста. Протягом робочого дня тиск води стабілізується.

Читати далі

Протягом доби – 30 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 29 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін у травні органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня ...

Читати далі

Якщо Ви маєте заборгованість за спожиті послуги перед КП “Житомирводоканал”, переконливо просимо Вас...

Читати далі

26 травня 2017 р. у зв’язку з проведенням чистки та знезараження резервуарів питної води на насосній станції третього підйому івнічно-Західний район), орієнтовно в період з 11.00 до 16.00 буде відсутнє водопостачання на вул. Малікова, Польський Бульвар, Клосовського та пров. Червоний.

Просимо вибачити за тимчасові назручності.

Читати далі

Протягом доби – 26 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 25 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 24 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 23 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

У Житомирі, 19 травня, на кілька годин відкрили двері водонапірної вежі. Втім, цього часу вистачило, аби сотні житомирян могли оглянути старовинну будівлю міста зсередини та відчути дух минулої епохи. Вежа вразила відвідувачів своєю...

Читати далі

Протягом доби – 22 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 19 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

У зв'язку з локальним провалом ґрунту, що спричинило розгерметизацію каналізаційного колектора в районі перехрестя вулиць Гагаріна та Івана Мазепи, будуть проводитися аварійно-відновлювальні роботи.

Рух транспорту перенаправлено на вулиці Довженка та Святослава Ріхтера до закінчення даних робіт. 

Читати далі

Протягом доби – 18 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 16 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Вже цієї п’ятниці, 19 травня, на один вечір у всіх охочих містян буде можливість зазирнути в середину водонапірної вежі (Пушкінська вулиця, 24) та відкрити для себе новий цікавий простір, сповнений можливостей для розвитку.

Читати далі

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт в насосній станції по вул. Гоголівській, 104, з 09:00 год. 16.05.2017 р. до 06.00 год. 18.05.2017 р. буде припинене водопостачання житлових будинків за адресами:

Читати далі

Протягом доби – 15 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Починаючи з лютого місяця 2017 р. КП “Житомирводоканал” проводить встановлення електромагнітних лічильників води, використання яких дає можливість швидко та оперативно проводити зняття їх показників. Відтепер зняття показників лічильника в будинку займає лічені хвилини...

Читати далі

У п'ятницю,12 травня, на вулиці Михайлівській у Житомирі відкрився “Ярмарок вакансій”, перетворивши головну пішохідну вулицю нашого міста на справжній вулик. Сотням відвідувачів, презентувалися підприємства і навчальні заклади, що представляли свою продукцію, послуги та запрошували на роботу. З поміж них було і комунальне підприємство “Житомирводоканал”... 

Читати далі

Протягом доби – 12 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 11 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 10 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 6 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Загальна заборгованість житомирян за послуги холодного водопостачання та водовідведення станом на квітень сягнула 21892898 гривень. А саме через велику заборгованість абонентів підприємство...

Читати далі

Протягом доби – 5 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 4 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 3 травня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Дотримання графіку встановлення водомірного обліку можливо при наявності водолічильників та комплектуючих матеріалів.

Читати далі

Недалеко від перехрестя вулиць Східна — Михайла Грушевського, на вул. Східна стався провал колектора. Виставлено огорожу, частково перекрита дорога до вул. Східна.

Вибачте за тимчасові незручності.

Читати далі

Протягом доби – 28 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 27 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

У зв'язку з аварійно-ремонтними роботами на розі просп. Миру і пров. Винокурного трубопроводу діаметром 300 мм, буде частково припинено водопостачання районів Богунія та Малікова в період з 23.00 год. 26 квітня до 3.00 год. 27 квітня.

Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Читати далі

Протягом доби – 26 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 25 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 24 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

У суботу, 22 квітня, в районі перехрестя вулиць Київське Шосе — Якова Зайка сталася серйозна аварія центрального водогону району Мар'янівки, труби діаметром 300 мм. На даний момент...

Читати далі

Протягом доби – 21 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 20 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

До уваги мешканців, гостей міста, керівників підприємств та організацій всіх форм власності!

З 22.00 год. 19 квітня до 06.00 год. 20 квітня 2017 року буде частково припинено водопостачання окремих районів міста у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт для ліквідації аварії на залізобетонному водогоні діаметром 1200 мм в районі вул. Каховська 22.

Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Читати далі

Протягом доби – 19 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 18 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Тарифи встановлені постановою НКРЕКП №310 від 22.03.2017 року. 

Читати далі

Шановні земляки!

Сердечно вітаємо вас з прийдешнім світлим та величним святом Христового Воскресіння, яке уособлює перемогу віри, надії та любові, торжество істини та справедливості, праведності та величі духу. Великдень – одне з тих свят, яке стирає межі й відмінності між людьми. Це свято — символ перемоги добра над злом і початку нового життя. Воно дає нам упевненість в тому, що будь-які труднощі можна здолати. 

Тож бажаємо всім нам віри, терпіння і взаєморозуміння. Нехай свято Воскресіння Христового наповнює ваше життя світлом і радістю, додає наснаги та енергії. Здоров’я, щастя та миру вам і вашим сім’ям!

З повагою,   колектив КП «Житомирводоканал» 

Читати далі

Протягом доби – 14 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

На комунальному підприємстві “Житомирводоканал” відбулася знакова подія — було відкрито “Єдине вікно” для обслуговування житомирян. І мешканці обласного центру вже оцінили цю турботу. «Зараз можна одразу все з’ясувати, на відміну від того, як було раніше. Це вже сучасний спосіб спілкування з організацією, - зазначає ...

Читати далі

Протягом доби – 13 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Колектив КП “Житомирводоканал” передав волонтерами в зону АТО півсотні ... 

Читати далі

Протягом доби – 10 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

У зв'язку з тим, що нещодавно у ЗМІ була оприлюднена стаття журналістів сайту ЖитомирLife, у якій останні висловили припущення, що каналізаційний люк з написом “Чернобыль” може мати небезпечний радіаційний фон, фахівці Житомирського водоканалу провели порівняльне вимірювання радіації “чорнобильських” і “нечорнобильських” люків Житомира, аби заспокоїти громадськість.

Читати далі

Не пройшло й тижня з того часу, як КП “Житомирводоканал” відкрило “Єдине вікно” для обслуговування громадян, як майже відразу фахівці підприємства завершили ще один великий проект, у рамках якого:

Читати далі

Більшість споживачів послуг КП «Житомирводоканал» сумлінно ставиться до обов'язку щомісячно оплачувати спожиті послуги водопостачання та водовідведення. Але є й такі споживачі, які отримують послуги, але не оплачують їх...

Читати далі

Протягом доби – 11 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Збірна команда Житомирського водоканалу виборола 8 медалей на обласних міжгалузевих змаганнях з різних видів спорту, що пройшли у приміщеннях спорткомплексу «Спартак» і Житомирського кооперативного коледжу бізнесу та права.

Читати далі

Протягом доби – 10 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

У п'ятницю7 квітня, у приміщеннях спорткомплексу «Спартак» і Житомирського кооперативного коледжу бізнесу та права відбулися обласні міжгалузеві змагання між представниками різних комунальних підприємств. Працівники комунальних служб змагалися у таких дисциплінах: настільний теніс (пінг-понг), арм-реслінг, гирьовий спорт, шашки та шахи.

Читати далі

33000 грн. сягає борг картири, яку відключили від водовідведення. Інспектор по роботі з боржниками розповідає, що контролери постійно проводять роз’яснювальні роботи, попереджають своїх абонентів, але споживачі не завжди реагують на звернення та не сплачують кошти за отриманні послуги. Інспектор зазначає, що доступ до каналізаційного стояка буде можливо лише після повної сплати заборгованості та додаткової оплати за повторне підключення. Майстер бригади по відключенню боржників розповів про...

Читати далі

Протягом доби – 7 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Шановні споживачі! Інформуємо вас, що 15.02.2017 року на офіційному веб-сайті підприємства у розділі “Проекти” було розміщено проект “Інвестиційної програми КП “Житомирводоканал” ЖМР на 2017 рік” та порядок надання до нього пропозицій. За вказаний період та станом на 05.04.2017 року пропозиції (зауваження) від громадськості підприємство не отримало.

Читати далі

Спеціалісти КП “Житомирводоканал” провели весняне хлорування та промивку водопровідних мереж міста, яке відбувалося в період з 22.30 год. 05 квітня до 10.00 годин 06 квітня 2017 року.

Читати далі

Відтепер аби отримати консультації з питань централізованого водопостачання та водовідведення, або ж оформити заявку на ремонтні роботи, не потрібно поневірятися кабінетами “Житомирводоканалу”. Достатньо звернутися до загального відділу “Єдине вікно”, яке знаходиться на першому поверсі підприємства.

Читати далі

Протягом доби – 6 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Шановні споживачі! Інформуємо вас, що 15.02.2017 року на офіційному веб-сайті підприємства у розділі “Проекти” було розміщено проект “Інвестиційної програми КП “Житомирводоканал” ЖМР на 2017 рік” та порядок надання до нього пропозицій. За вказаний період та станом на 05.04.2017 року пропозиції (зауваження) від громадськості підприємство не отримало.

Читати далі

Сьогодні, 5-го квітня, в адміністративному приміщенні комунального підприємства Житомирського водоканалу відбулася знакова подія - було урочисто відкрито “Єдине вікно” для обслуговування житомирян.

Сучасна система обслуговування значно спрощує процедуру надання послуг підготовки з питань централізованого водопостачання та водовідведення, що зекономить особистий час житомирян. Робота за принципом “Єдиного вікна” дасть можливість отримувати консультації та послуги з наступних питань:

Читати далі

У зв'язку з підготовкою до хлорування мереж водопроводу були проведені ремонтні роботи пожежних гідрантів вулиць Святослава Ріхтера, Гагаріна, Івана Мазепи і Льва Толстого. Ремонт пожежного гідранта на куті вулиць Святослава Ріхтера — Льва Толстого був ускладнений, через що було тимчасово припинено водопостачання. На даний момент ремонт завершено, водопостачання відновлено.

Читати далі

До уваги мешканців, гостей міста, керівників підприємств та організацій всіх форм власності!

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» нагадує, що з 22.30 год. 05 квітня до 10.00 годин 06 квітня 2017 року буде проводитися дезінфекція мережі водопроводу підвищеними дозами хлору.

Користуватися водою в цей період — заборонено!

Просимо вибачити за тимчасові незручності

Читати далі

Протягом доби – 5 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 4 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке відбулося 22 березня 2017 року, було прийнято рішення про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 червня 2016 року № 1141 щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 року № 2868 щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Відповідно до затверджених постанов №310 та №311 від 22.03.2017 року тарифи складають:

Читати далі

Графік виконання можливий лише при умові, якщо працюють асфальто - бетоні заводи та сприятливі погодні умови.

В даному графіку можливі зміни.

Читати далі

Протягом доби – 3 квітня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

«Житомирводоканал» просить з розумінням поставитися за тимчасові незручності з постачанням води. На одній з мереж сталася аварія.

Вчора, 31 березня, стався порив водопроводу по вулиці Народицькій, через це зупинили роботу насосних станцій водопостачання...

Читати далі

До уваги мешканців, гостей міста, керівників підприємств та організацій всіх форм власності!

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» попереджає, що з 22.30 год. 05 квітня до 10.00 годин 06 квітня 2017 року буде проводитися дезінфекція мережі водопроводу підвищеними дозами хлору.

Користуватися водою в цей період — заборонено!

Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Читати далі

Протягом доби – 31 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 30 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 29 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 28 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 27 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

У приміщенні КП “Житомирводоканал” відбулася презентація сучасних приладів вимірювання витрат води від ТОВ “Апатор Метротекс”. Представники компанії ознайомили персонал підприємства з останніми новинками продукції польської компанії APATOR POWOGAZ S.A.

Читати далі

Протягом доби – 24 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 23 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 22 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 21 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 20 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

20 березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Читати далі

Протягом доби – 17 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Весна вже готується наповнити берізки соком, розпустити перші бруньки та вразити нас мальовничими пейзажами, що заграють новими барвами життя. Однак уся ця краса може бути не помічена, якщо не очистити місто від сміття, що накопичувалося під снігом протягом чотирьох місяців. Тож не дивно, що працівники житомирського водоканалу вже традиційно одними з перших розпочали весняну толоку в нашому місті, відкривши новий сезон “агрофітнесу”. 

Читати далі

Протягом доби – 16 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 15 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

У зв'язку з систематичними проривами на водопровідних вводах багатоповерхових житлових будинків комунальним підприємством “Житомирводоканал” було розроблено графік заміни даних ділянок водопроводів на 2017 рік. Відсоток амортизації таких вводів становить понад 80%. З метою підвищення якості надання послуг централізованого водопостачання мешканцям багатоповерхівок, роботи по заміні водопровідних вводів будуть проводитися впродовж всього року. Графік виконання заміни аварійних ділянок буде проводитися поетапно щомісяця. Оприлюднюємо інформацію щодо виконання робіт на березень. 

Читати далі

Протягом доби – 14 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 13 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 13 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Щомісячне зчитування лічильників у підвалах будинків тепер займає лічені години. А от раніше цей процес був досить затяжним. На це раніше витрачали місяць, зараз це займає кілька годин. На сьогодні встановено 95 лічильників із радіо модулем, із якими Водоканал працює вже півроку. Більшість із них встановлені в будинках, які підпорядковані 6-му ВЖРЕПу. Вся процедура зняття показань займає...

Читати далі

Протягом доби – 10 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Підприємство "Білоцерківвода", що відповідає за водопостачання та водовідведення в Білій Церкві, завершило серію семінарів з передачі успішного досвіду роботи системи "Єдине вікно". Протягом декількох місяців проходило навчання...

Читати далі

Сьогодні, дев’ятого березня, з 22:30 вечора до 7:00 ранку десятого березня КП "Житомирводоканал" проводитиме аварійно-ремонтні роботи на ВНС-3 "Богунія".

У зв’язку з цим у цей період буде відсутнє водопостачання в районі Богунії по таких вулицях...

Читати далі

Протягом доби – 9 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ...

Читати далі

Ведуча: ІРИНА СТЕПАНЕНКО

Гості:

АНДРІЙ НІКІТІН – директор КП "Житомирводоканал";

ЮРІЙ МОЙСЕЄВ – депутат міської ради;

ІРИНА БЕРЕЗНЮК – начальник відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції в Житомирській області;

АНДРІЙ БЛОЩИНСЬКИЙ – житель мікрорайону Мальованка.

Читати далі

Протягом доби – 6 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Усі лічильники води потрібно кожні чотири роки технічно тестувати. Раніше, щоб провести повірку, кожний працівник водоканалу приїздив до абонента, знімав лічильник та забирав на базу, а після повірки повертав прилад назад та знову встановлював. За такої системи за день можна було провести повірку 78 лічильників. Проте з'явилася альтернатива, яка дозволяє робити це швидше та ефективніше, перевіряючи до 30 лічильників за день...

Читати далі

Протягом доби – 3 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 2 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 1 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Робитимуть це з метою попередження шкоди та виявлення джерел загрози забруднення водних артерій м. Житомира. Подібні заходи з обстеження прибережних захисних смуг річок міста проводять щороку.

Читати далі

Протягом доби – 28 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Водоканал готовий до весняних паводків, і навіть у разі можливого рясного танення снігу якість води в місті не погіршиться. Саме такого висновку дійшла комісія управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Житомирської міської ради, що відвідала та проінспектувала греблі на водосховищах “Дениші” та “Відсічне”.

Читати далі

Протягом доби – 27 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

З березня 2017 р. для оперативного обслуговування споживачів з питань надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення КП “Житомирводоканал” відкриє “Єдине вікно”.

Читати далі

Протягом доби – 24 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Водієві, який вранці 21 лютого після ремонту водогону біля будинку на вулиці Небесної сотні, 72 у Житомирі злив брудну воду просто на дитячий майданчик, винесуть догану. Про це розповів директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін. За словами директора підприємства, такі дії співробітника водоканалу є неприпустимими і заслуговують...

Читати далі

Протягом доби – 23 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

 
Читати далі

Протягом доби – 22 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Сьогодні о 19.00 на телеканалі СК-1 гостями відкритої студії будуть директор КП “Житомирводоканал” Андрій Нікітін та заступник начальника цеху водогону Тамара Ступакова.

Читати далі

Протягом доби – 21 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 16 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Шановні споживачі! Інформуємо вас, що комунальним підприємством «Житомирводоканал» розроблено проект “Інвестиційної програми КП “Житомирводоканал” ЖМР на 2017 рік”, із заходами якої ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті підприємства, у розділі...

Читати далі

Протягом доби – 15 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 14 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 13 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 10 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Працівники КП «Житомирводоканал», відповідно до правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, проходять плановий щорічний курс навчань. У рамках курсу машиністи КНС (каналізаційних насосних станцій), цеху водоводу та очисних споруд каналізації (майданчики № 1 та № 2) проходять навчання з правил технічної та безпечної експлуатації електроустановок споживачів та пожежної безпеки. Завершиться навчання 14 лютого складанням іспиту. За його результатами працівники водоканалу отримають або підтвердять ІІ групу допуску з електробезпеки та отримають відповідні посвідчення.

Читати далі

Протягом доби – 9 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

У Житомирі 8 лютого з 22:00 години до 6:00 години 9 лютого буде припинений рух транспорту.

Про це повідомляє сайт Житомирської мерії.

Читати далі

 

Протягом доби – 8 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

 

Читати далі

Протягом доби – 7 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 6 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 3 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 2 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 1 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 31 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 30 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 27 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 26 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 25 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 24 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 23 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 20 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 19 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 18 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 17 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 16 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 12 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 11 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 10 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 6 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 5 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 4 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі