Надати показники лічильників, залишити повідомлення, отримати інформацію тел.: 55-05-52

Новини

201720162015

У приміщенні КП “Житомирводоканал” відбулася презентація сучасних приладів вимірювання витрат води від ТОВ “Апатор Метротекс”. Представники компанії ознайомили персонал підприємства з останніми новинками продукції польської компанії APATOR POWOGAZ S.A.

Читати далі

Протягом доби – 24 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 23 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 22 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 21 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 20 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

20 березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Читати далі

Протягом доби – 17 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Весна вже готується наповнити берізки соком, розпустити перші бруньки та вразити нас мальовничими пейзажами, що заграють новими барвами життя. Однак уся ця краса може бути не помічена, якщо не очистити місто від сміття, що накопичувалося під снігом протягом чотирьох місяців. Тож не дивно, що працівники житомирського водоканалу вже традиційно одними з перших розпочали весняну толоку в нашому місті, відкривши новий сезон “агрофітнесу”. 

Читати далі

Протягом доби – 16 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 15 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Комунальним підприємством “Житомирводоканал” проводяться роботи по встановленню водомірних вузлів багатоквартирних житлових будинків м. Житомира. Роботи спрямовані на забезпечення більш швидкого та точного обліку використання питної води абонентами багатоповерхівок, що суттєво оптимізує процес отримання, оброблення та аналізу даних. Перелік влаштування таких вузлів обліку в березні поточного року надаємо нижче.

Читати далі

У зв'язку з систематичними проривами на водопровідних вводах багатоповерхових житлових будинків комунальним підприємством “Житомирводоканал” було розроблено графік заміни даних ділянок водопроводів на 2017 рік. Відсоток амортизації таких вводів становить понад 80%. З метою підвищення якості надання послуг централізованого водопостачання мешканцям багатоповерхівок, роботи по заміні водопровідних вводів будуть проводитися впродовж всього року. Графік виконання заміни аварійних ділянок буде проводитися поетапно щомісяця. Оприлюднюємо інформацію щодо виконання робіт на березень. 

Читати далі

Протягом доби – 14 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 13 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 13 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Щомісячне зчитування лічильників у підвалах будинків тепер займає лічені години. А от раніше цей процес був досить затяжним. На це раніше витрачали місяць, зараз це займає кілька годин. На сьогодні встановено 95 лічильників із радіо модулем, із якими Водоканал працює вже півроку. Більшість із них встановлені в будинках, які підпорядковані 6-му ВЖРЕПу. Вся процедура зняття показань займає...

Читати далі

Протягом доби – 10 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Підприємство "Білоцерківвода", що відповідає за водопостачання та водовідведення в Білій Церкві, завершило серію семінарів з передачі успішного досвіду роботи системи "Єдине вікно". Протягом декількох місяців проходило навчання...

Читати далі

Сьогодні, дев’ятого березня, з 22:30 вечора до 7:00 ранку десятого березня КП "Житомирводоканал" проводитиме аварійно-ремонтні роботи на ВНС-3 "Богунія".

У зв’язку з цим у цей період буде відсутнє водопостачання в районі Богунії по таких вулицях...

Читати далі

Протягом доби – 9 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ...

Читати далі

Ведуча: ІРИНА СТЕПАНЕНКО

Гості:

АНДРІЙ НІКІТІН – директор КП "Житомирводоканал";

ЮРІЙ МОЙСЕЄВ – депутат міської ради;

ІРИНА БЕРЕЗНЮК – начальник відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції в Житомирській області;

АНДРІЙ БЛОЩИНСЬКИЙ – житель мікрорайону Мальованка.

Читати далі

Протягом доби – 6 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Усі лічильники води потрібно кожні чотири роки технічно тестувати. Раніше, щоб провести повірку, кожний працівник водоканалу приїздив до абонента, знімав лічильник та забирав на базу, а після повірки повертав прилад назад та знову встановлював. За такої системи за день можна було провести повірку 78 лічильників. Проте з'явилася альтернатива, яка дозволяє робити це швидше та ефективніше, перевіряючи до 30 лічильників за день...

Читати далі

Протягом доби – 3 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 2 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 1 березня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Робитимуть це з метою попередження шкоди та виявлення джерел загрози забруднення водних артерій м. Житомира. Подібні заходи з обстеження прибережних захисних смуг річок міста проводять щороку.

Читати далі

Протягом доби – 28 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Водоканал готовий до весняних паводків, і навіть у разі можливого рясного танення снігу якість води в місті не погіршиться. Саме такого висновку дійшла комісія управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Житомирської міської ради, що відвідала та проінспектувала греблі на водосховищах “Дениші” та “Відсічне”.

Читати далі

Протягом доби – 27 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

З березня 2017 р. для оперативного обслуговування споживачів з питань надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення КП “Житомирводоканал” відкриє “Єдине вікно”.

Читати далі

Протягом доби – 24 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Водієві, який вранці 21 лютого після ремонту водогону біля будинку на вулиці Небесної сотні, 72 у Житомирі злив брудну воду просто на дитячий майданчик, винесуть догану. Про це розповів директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін. За словами директора підприємства, такі дії співробітника водоканалу є неприпустимими і заслуговують...

Читати далі

Протягом доби – 23 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

 
Читати далі

Протягом доби – 22 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Сьогодні о 19.00 на телеканалі СК-1 гостями відкритої студії будуть директор КП “Житомирводоканал” Андрій Нікітін та заступник начальника цеху водогону Тамара Ступакова.

Читати далі

Протягом доби – 21 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 16 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Шановні споживачі! Інформуємо вас, що комунальним підприємством «Житомирводоканал» розроблено проект “Інвестиційної програми КП “Житомирводоканал” ЖМР на 2017 рік”, із заходами якої ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті підприємства, у розділі...

Читати далі

Протягом доби – 15 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 14 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 13 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 10 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Працівники КП «Житомирводоканал», відповідно до правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, проходять плановий щорічний курс навчань. У рамках курсу машиністи КНС (каналізаційних насосних станцій), цеху водоводу та очисних споруд каналізації (майданчики № 1 та № 2) проходять навчання з правил технічної та безпечної експлуатації електроустановок споживачів та пожежної безпеки. Завершиться навчання 14 лютого складанням іспиту. За його результатами працівники водоканалу отримають або підтвердять ІІ групу допуску з електробезпеки та отримають відповідні посвідчення.

Читати далі

Протягом доби – 9 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

У Житомирі 8 лютого з 22:00 години до 6:00 години 9 лютого буде припинений рух транспорту.

Про це повідомляє сайт Житомирської мерії.

Читати далі

 

Протягом доби – 8 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

 

Читати далі

Протягом доби – 7 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 6 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 3 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 2 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 1 лютого – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Читати далі

Протягом доби – 31 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 30 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 27 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 26 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 25 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 24 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 23 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 20 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 19 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 18 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 17 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 16 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 12 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 11 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 10 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 6 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 5 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі

Протягом доби – 4 січня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах. 

Читати далі